8:00 - 16:00

Poniedziałek - piątek

+48 600 278 540

Zadzwoń do nas

biuro@batarus.com.pl

Wyślij zapytanie
O NAS

Specjaliści od nawierzchni
betonowych i asfaltowych

Pierwotnie firma zajmowała się specjalistycznymi usługami związanymi z naprawą i utrzymaniem nawierzchni betonowych i asfaltowych – między innymi dróg, mostów, lotnisk oraz parkingów wielkopowierzchniowych.

Z biegiem czasu odpowiadając na zapotrzebowanie rynku rozwinęliśmy się również w obszarze kompleksowego prowadzenia inwestycji. Obecnie z powodzeniem prowadzimy budowy związane z realizacją zadań rozpoczynając od projektowania, wykonując prace z branży robót ziemnych, branży elektrycznej, branży sanitarnej, branży betonowej do odbiorów końcowych inwestycji i pozwolenia na użytkowanie inwestycji przemysłowych.

Prace wykonywane są przy użyciu nowoczesnych technologii, przy pomocy specjalistycznego sprzętu, dzięki czemu jakość i szybkość wykonywanych prac jest na najwyższym poziomie. Doświadczanie zebrane na przełomie lat pozwala nam wykonywać zlecone prace z duża pewnością, zarówno co do jakości, jak i odpowiedniego doboru technologii i materiałów. Przy realizacji zleceń dzielimy się naszym doświadczeniem i kompleksowo doradzamy naszym klientom.

Naszym celem jest ciągły rozwój oraz budowa zespołu, który będzie postrzegany jako zaufany partner do realizacji największych zadań. W codziennej pracy korzystamy z innowacyjnych rozwiązań oraz staramy się podnosić jakość wykonywanych prac wprowadzając nowe produkty i technologie na polski rynek. Korzystamy zarówno z doświadczeń naszych zachodnich partnerów, jak i swoich autorskich rozwiązań, które będą wprowadzane na rynek.

Zależy nam na realizacji zadań na najwyższym poziomie, spełniając oczekiwania naszych klientów i gwarantując najwyższą jakość i trwałość wykonanych prac. W celu zapewnienia trwałości i długiej żywotności nawierzchni trzeba ją odpowiednio utrzymywać i pielęgnować  – i tym właśnie zajmuje się BATARUS.

AKTUALNOŚCI

Informacje
z aktualnych realizacji